Nefes Alan Yerleşkeler
Toplantı ve Kongre Olanakları

Sıhhiye yerleşkesinde 3500 m2 alan üzerine kurulmuş Kültür Merkezi ile Beytepe yerleşkesinde 1600 kişi kapasiteli Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi ile her türlü ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, panel, kurs, konferans, konser, tiyatro, resital, bale, dans, folklor, müzayede, sergi ve kermes gibi etkinlikler için tam donanımlı hizmet sunulmaktadır.

Kültür Merkezi

Sıhhiye yerleşkesinde bulunan Kültür Merkezi 3500 m2 alan üzerine kurulmuş, ulusal ve uluslararası etkinliklere uygun özelliklere sahip bir komplekstir. 600 kişilik M Salonu, 260'ar kişilik Kırmızı ve Yeşil Salonu ve 120 kişilik R Salonu ile aynı çatı altında 1240 koltuk kapasiteli 4 Salonu, 200 m2'lik Sanat Galerisi, 550 m2'lik Alt, 350 m2'lik Üst Fuayeleri, 1000 kişilik Açık Amfisi kongre, panel, seminer, kurs, konferans, tören, tiyatro, konser, resital, bale, dans, folklor, müzayede, sergi ve kermes gibi etkinliklerin yapılabileceği her türlü donanıma sahip uygun alanlardır. Öncelikle Üniversitemiz etkinlikleri için kullanılan Kültür Merkezi uygun koşullarda üniversitemiz dışından gelen etkinlik talepleri için de değerlendirilebilmektedir.

Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi

Beytepe Yerleşkesinde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi 1600 kişi kapasiteli konferans salonu toplantı salonları bir balo salonu bir sergi alanı bir galeri her türlü ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, panel, kurs, konferans, konser, tiyatro, resital, bale, dans, folklor, müzayede, sergi ve kermes gibi etkinlikler için her türlü donanımla hizmet vermektedir.