Toplumsal Katkı

Gönüllülük Fırsatları

Hayat İyi Yaşam Merkezi Gönüllülerini Arıyor

Şubat ayında yaşadığımız büyük deprem felaketi sonrasında bölgedeki yaşama destek olmak amacıyla, Üniversitemiz ile Hayat Holding arasında bir işbirliği protokolü imzalanmış ve “Hayat İyi Yaşam Merkezi” projesi hayata geçirilmiştir. Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü’nün sorumluluğunda yürütülen projede Malatya ilinde kurulmuş olan Türkiye’nin en büyük konteyner kentinde bir sosyal ve eğitim destek platformu oluşturulmuştur. Projeye katkı sunmak isteyen Hacettepelilerin iki haftalık süreyle Malatya'da görevlendirilmeleri gerçekleştirilecek; ulaşım ve güvenli konaklama olanakları sağlanacaktır. Bu kapsamda projeye gönüllü olarak katılmak isteyen öğretim elemanlarımız ‘Gönüllü- Hayat İyi Yaşam Merkezi’ konu başlığı ile tkk@hacettepe.edu.tr adresine e-posta yoluyla başvurabilir.

İklim Kliniği Gönüllülerini Arıyor!

Hacettepe Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve Yuvam Dünya Derneği işbirliği ile yürütülmekte olan İklim Kliniği Projesi kapsamında katkı vermek isteyen Hacettepeliler ‘Gönüllü- İklim Kliniği’ konu başlığı ile tkk@hacettepe.edu.tr adresine e-posta yoluyla başvurabilir.

Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü İletişim Gönüllüsü Arıyor!

Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü’nün projelerinde görsel ve yazılı iletişim alanlarında destek olmak isteyen Hacettepeliler ‘Gönüllü- İletişim’ konu başlığı ile tkk@hacettepe.edu.tr adresine e-posta yoluyla başvurabilir.